США послали в Україну медичні гуманітарні вантажі

goodnews.ua

У Дипломатичному відомстві України в Сполучених Штатах Америки інформують, що вантаж з гуманітарною допомогою, який був направлений в нашу країну підлягає поділу між чотирма медичними закладами для військових та дітей.

Так, посольство у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» розмістило запис про те, що в рамках проекту «Support Hospitals in Ukraine», завдяки підтримці «United Help Ukraine», на територію України зі Сполучених Штатів надіслали гуманітарну допомогу. Дані відомості були опубліковані вранці 17.06.19.

Співробітники нашого посольства підкреслили, що медичний вантаж був відправлений двома сорока футовими контейнерами в нашу країну з міста Денвер, штат Колорадо. Також вони звернули увагу на те, що дану допомогу розділять між чотирма дитячими, а також військовими медичними установами.

goodnews.ua

Крім цього, зазначається, що дипломатичне відомство й надалі має намір сприяти тому, щоб проекти, пов’язані з медичним обладнанням для лікування військовослужбовців, згідно з Меморандумом посольства та проектом «Support Hospitals in Ukraine» реалізовувалися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*