Президент Зеленський розлучається з Банковою, що буде з будівлею президентів України

www.contemporist.com

Керівник Адміністрації президента Андрій Богдан в ефірі телевізійного каналу «Україна» повідомив про те, що після перемоги Володимира Зеленського на виборах голови держави, новий президент виступив із заявою про те, що хоче переїхати з Банкової в іншу будівлю. Що ж стосується нинішньої будівлі Адміністрації, то існує ймовірність, що там буде розташовуватися музей.

Він також підкреслив, що команда нового голови держави має намір зробити з нинішньої АП таку організацію, де могли б перебувати дослідники, реформатори та просто люди, наділені талантом. Так, команда націлилася на курс офісів європейського типу, у зв’язку з чим займається переїздом з банкової в іншу будівлю.

www.contemporist.com

Голова АП підкреслив, що нова будівля має стати «опенспейсом» зі скляними стінами, куди може прийти будь-який українець. При цьому, він підкреслив, що команда голови держави на даний момент опрацьовує кілька варіантів того, що можна зробити з нинішньою будівлею Адміністрації. Так, планується, що приміщення або здадуть в оренду, або перероблять під музей.

Богдан звернув увагу на те, що цей будинок можна продати, а можна зробити музей української державності, якого в нашій країні, на жаль, не існує.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*