Українська «сієста» триватиме у всіх по-різному, нові зміни в Трудовому Кодексі

forum-ukraina.net

У Верховній Раді України зареєстрували новий проект КЗПП, згідно з яким, працівникам покладається більше відпочинку. Так, новий Трудовий кодекс передбачає збільшення перерви на обід. Передбачається, що обідня перерва повинна тривати не менше 4-х годин.

При цьому, нові пільги діятимуть у громадян нашої країни по-різному. В першу чергу, передбачається, що дані пільги повинні отримати громадяни, що працюють у важких умовах, таких як, наприклад, спека.

Варто зазначити, що даний проект був зареєстрований у ВРУ ще пару тижнів тому, проте до сьогоднішнього дня, він так й не просунувся. Він був підтриманий парламентаріями лише в першому читанні.

КабМін підкреслив, що даний проект повинен був розглядатися ще восени минулого року, проте в даний процес втрутилися профспілки, які наполягали на тому, що в проекті необхідно переглянути список причин, які передбачають звільнення, а також збільшення робочого дня.

Однак новий КЗПП депутатам ВРУ все ж доведеться прийняти, оскільки нинішній Кодекс був прийнятий ще в 1971 році. Зазначається, що з моменту прийняття нинішнього кодексу вимоги до працевлаштування та робітників суттєво видозмінилися.

forum-ukraina.net

Крім цього, відповідно до міжнародних умов, наша країна повинна включити низку змін до законів, щоб ті відповідали європейським стандартам.

Також необхідно підкреслити, що громадянам нашої країни змінили суми, які виплачуються при відрядженні та лікарняних. Так, мінімальна сума при лікарняному повинна становити не менше ста гривень на день, добові виплати не змінилися та як й раніше становлять мінімально 60 гривень, а максимально – 417 гривень, відрядження за кордон повинні оплачуватися в розмірі до 80-ти євро.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*