Екс-регіонала запідозрили в примусовому зборі студентів Одеси на мітинг

Odesa.znaj.ua

Викладацький склад та студенти Юридичної академії в Одесі були примусово зігнані на мітинг на підтримку президента навчального закладу, політика Сергія Ківалова.

Про це заявив учасник руху «Нацкорпус» Сергій Варламов. За його словами, в суботу, 15 червня йому надійшло багато заяв від студентів та викладачів закладу вищої освіти, яких примусили у вихідний день вийти на мітинг підтримки колишнього «регіонала».

Варламов додав, що учасникам мітингу, як винагороду, пропонували закрити практику або сесію, а в разі відмови слідували загрози.

Активіст підкреслив, що, якщо Міністерство освіти та науки проігнорує подібне «свавілля», на чесних виборах в одеському Приморському районі можна буде «ставити хрест», як і на нових обличчях в політиці.

Odesa.znaj.ua

Сергій Ківалов є уродженцем молдавського Тирасполя (підконтрольного зараз так званому «Придністров’ю») і очолює університет «Одеська юридична академія» на посаді президента навчального закладу. Після виходу з «Партії регіонів» політик у 2015 році створив «Українську морську партію Сергія Ківалова». На даний момент він бере участь у парламентській кампанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*