Авіасалон «Ле Бурже» пройде без літаків України

amppob.com

Авіасалон «Ле Бурже» пройде без літаків України

Літаки українського виробництва не будуть представлені на авіасалоні «Ле Бурже», який в 53-й раз пройде в столиці Французької Республіки. Про це повідомив представник «Укроборонпрому».

За словами представника держконцерну, в Парижі наша країна представить тільки наземні візуальні матеріали («шале») і кілька макетів. Свої експозиції розмістять підприємства «Мотор Січ» і «Антонов». Серед причин, через які Україна представлена настільки обмежено, названі фінансово-економічні проблеми.

Представник «Укроборонпрому» нагадав, що на попередньому авіакосмічному салоні в Парижі Україна брала участь більш масштабне, оскільки у 2017 році держконцерн демонстрував транспортний повітряне судно АН-132D. Транспортник не тільки був показаний на статичній експозиції, але й брав участь у льотній програмі «Ле Бурже».

amppob.com

Нагадаємо, що в Парижі, в аеропорту «Ле Бурже», проходить однойменний авіаційно-космічний салон, 53-й за рахунком. Перший показ повітряних суден проводився в 1908 році, чинний графік авіакосмічного салону — раз на два роки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*