Молдавський олігарх Плахотнюк готовий повернутися в країну і зайняти місце «на барикадах»

kavkazplus.com

Володимир Плахотнюк, голова політсили «Демократична партія Молдови», заявив про перехід партії в опозицію, а також про своє найближче повернення у державу.

За словами політика, йому необхідна перерва для розробки декількох планів. Серед них — відновлення у Республіці Молдова миру та стабільності, яких потребує народ.

Лідер партії написав у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що його повернення у країну трапиться після того, як він убезпечить свою сім’ю. Адже на даний момент Молдова небезпечна, а причиною поточного стану країни є люди, які прагнуть захопити державу силою. Після повернення політик має намір працювати з метою стабілізації країни, а також забезпечення миру та спокою.

Також Плахотнюк зазначив, що рішення покинути уряд та приєднатися до опозиційної сили є новим етапом «Демократичної партії Молдови», який дозволить старанніше працювати над політикою, яка буде проводитися.

kavkazplus.com

Нагадаємо, що 14 червня сформований ДПМ Кабінет Міністрів Молдови на чолі з Павлом Філіпом заявив про відставку під тиском суспільства, а також деяких країн, які визнали новий уряд держави. Також у цей день безліч політиків та бізнесменів разом зі своїми сім’ями покинули державу, зокрема Володимир Плахотнюк.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*