В Україні почали вирощувати змій для продажу у ресторани

otveklik.com

Фермерське господарство під назвою «Західний равлик», розташоване у населеному пункті Солонка на Львівщині, зайнялося вирощуванням їстівних змій. Дана ферма поки є єдиною в Україні.

Ірина Юскевич, співвласниця ферми, зазначає, що вирощуванням змій «Західний равлик» займається лише 2 місяці. Близько 70 рептилій, які не є отруйними, утримують у спеціальному вольєрі для подальшого продажу у ресторани.

Співвласниця зазначила, що необхідні дозволи на цей бізнес були отримані зовсім недавно, оскільки для районної Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів даний бізнес був вельми незвичайним. Згідно з інформацією, фермерське господарство розташоване на звичайній ділянці між приватними будинками у населеному пункті Солонки.

Юскевич повідомила, що для того, щоб змія відповідала товарним нормам, її необхідно вирощувати близько 3-х років. При цьому кормом рептилії є спеціальний свіжий мальок, перепелині яйця, а також молоко. Відзначається, що вартість страви, приготовленої зі змії, досягає ціни від 3 до 4 тисяч гривень за порцію. А з однієї особини можна приготувати 4 порції.

otveklik.com

Співвласниця вважає, що м’ясо змії не буде популярним, проте знайдуться люди, охочі спробувати незвичайне блюдо. Також «Західний равлик» планує запуск вирощування отруйних видів змій з метою отримання отрут, які використовуються у фармацевтиці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*