Гройсман втратив гідність і здоровий глузд, – команда Порошенка

politrada.net.ua

Ірина Геращенко, перший заступник голови Верховної Ради України, в ефірі телеканалу «Прямий» прокоментувала заяву Володимира Гройсмана, голови уряду, про те, що старі політичні сили, зокрема БПП, повинні піти у минуле. Політик заявила, що це висловлювання є втратою здорового глузду та гідності.

Геращенко зазначила, що не є секретом, що на посаду майбутнього голови Кабміну почався кастинг, хоча конкурс ще не був оголошений. Тому частина політиків втрачають здоровий глузд та гідність. На думку віце-спікера, прикро спостерігати за подібним видовищем, адже до цього схильні політичні діячі різних поколінь. Хоча і залишилися ті, хто об’єднані старою політичною культурою.

Заступник голови парламенту закликала всіх політиків з демократичними поглядами пам’ятати про те, що 100 років тому був знищений шанс нашої держави на незалежність через амбіції та суперечки. Ірина Геращенко заявила, що хоча частина політиків і мають дипломи, проте з освітою є проблеми. Зокрема недолік освіти в області історії. В іншому випадку були б винесені уроки з історії, а також ніхто б не дозволяв собі робити заяви подібні заяві прем’єр-міністра. Адже дана заява виступає зрадою політичної команди, яка має відношення до його успіху у політичній сфері, а також політичній кар’єрі.

politrada.net.ua

Раніше ми писали про заяву голови Кабінету міністрів Володимира Гройсмана про те, що він назвав політпартію «Блок Петра Порошенка» старою, а також про те, що вона та подібні до неї повинні піти у минуле. Нагадаємо, що саме від цієї політичної сили Володимир Гройсман був обраний до парламенту у 2014 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*