Естонія вирішила оштрафувати театр за використання Червоного Хреста у виставі про Доктора Айболита

Press.lv

За повідомленням новинного порталу Sputnik Естонія, відділення міжнародної неурядової організації Червоний Хрест в Естонії пригрозило Російському молодіжному театру в Таллінні накладенням штрафу. Приводом стала опублікована на Facebook-сторінці театру реклама майбутньої вистави “Доктор Айболит”, де на костюмі головного героя зображений червоний Хрест. В організації порахували використання символу протизаконним і зажадали терміново прибрати його.

Керівник театру Олександр Пуолакайнен повідомив, що представники Червоного Хреста особисто з ним зв’язалися й висунули свої вимоги. Проте, керівництво не поспішило з відповіддю і заявило, що чекають офіційного паперу від Червоного Хреста.

Press.lv

Крім того представники театру відзначили, що даний спектакль грають уже чотири роки, але подібні претензії були чують вперше. Водночас, в інших театрах також активно використовується символ Червоного Хреста, однак організація має намір оштрафувати тільки Російський молодіжний театр, що викликає невдоволення у його керівників.

Пуолакайнен підкреслив, що якщо установі все ж присудять штраф, то він вимагатиме аналогічного покарання для інших театрів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*