Дніпровський гуртожиток продали разом з мешканцями та котами

gazeta.ua

Повідомляється, що жителі одного з гуртожитків у Дніпрі продовжують боротьбу за своє житло. Кілька років тому вони дізналися, що у 2016 році будівлю було продано.

Тетяна Дружиніна, адвокат, повідомила, що до 2016 року на гуртожиток було кілька рейдерських атак — у 1993-му році, а також у період з 2007 по 2009 роки. За словами адвоката, мешканці гуртожитку були законно заселені близько 30-ти років тому, а нині їх хочуть зробити бездомними.

Дружиніна зазначила, що ініціативна група дізналася про те, що рейдери ведуть переговори з місцевими органами влади. Вони використовують погрози про визнання будівлі аварійною у разі, якщо власником буде визнано державу, а сам гуртожиток буде передано територіальній громаді.

Відзначається, що судові розгляди за кімнати тривають вже багато років. А з минулого року суд розглядає справу в апеляції. Судове виробництво затягується, тому що відповідна сторона звертається у судові органи з проханням відкладення розгляду діловодства, використовуючи різні причини.

gazeta.ua

Мешканці гуртожитку, згідно з інформацією, безліч разів зверталися до голови держави, у Генпрокуратуру, Кабінет міністрів з проханням припинити дане беззаконня, однак всі їхні старання безрезультатні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*