Екс-президент Єгипту Мухаммед Мурсі помер в залі суду

mg.co.za

У Єгипті відбувся похорон колишнього лідера країни Мухаммеда Мурсі, який помер вчора 17 червня в залі суду, де він перебував на лаві підсудних.

Тіло колишнього президента Єгипту знайшло останній спочинок на каїрському кладовищі, де поховані лідери близькосхідного руху «Брати-мусульмани», на який Мурсі спирався до свого повалення.

Офіційний Каїр відреагував на смерть екс-президента оголошенням режиму надзвичайного стану. По всій території Арабської Республіки Єгипет вийшли посилені поліційні патрулі, скасовані відпустки співробітників правоохоронних органів.

Посилених заходів безпеки дотримуються в будівлях державних установ, в мечетях і храмах.

Нагадаємо, що вчора 17 червня, колишній лідер Єгипту помер під час судового засідання, яке проходило у зв’язку з обвинуваченням політика в шпигунстві.

mg.co.za

Мухаммед Мурсі прийшов до влади на хвилі революційних подій в близькосхідному регіоні, які отримали назву «Арабська весна». Після повалення Хосні Мубарака він став першим лідером Єгипту, обраним з дотриманням демократичних процедур. Політик був повалений через рік та заарештований, «Брати-мусульмани» були оголошені терористичним угрупуванням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*