Молдова попросила від України допомоги в затриманні молдавських олігархів

informator.news

18 червня в ході засідання парламенту Молдови Андрій Нестасе, раніше призначений новим міністром внутрішніх справ Молдови, звернувся до української влади з проханням надати допомогу в затриманні двох молдавських олігархів, які втекли з країни. За словами Нестасе, Володимир Плахотнюк та Ілан Шор не тільки партнери по бізнесу, але й спільними зусиллями узурпували владу в країні.

За даними МЗС Молдови та Прикордонної поліції олігархи не покидали територію країни. Проте, Нестасе переконаний, що в цілях особистої безпеки Плахотнюк та Шор виїхали з Молдови й на даний момент, швидше за все, переховуються на території України.

За словами молдавського міністра, є два можливих варіанти того, як олігархам вдалося непомітно для влади Молдови покинути територію країни. У першому випадку вони могли виїхати через Придністровський регіон в Україну, в другому – через «коридор для бандитів», яким вони користувалися і раніше, щоб непомітно залишати країну.

informator.news

Нестасе звернувся до України з проханням надати інформацію про те, чи перетинали Плахотнюк та Шор український кордон. Більш того, він заявив про наміри притягнути олігархів до кримінальної відповідальності за антиконституційні дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*