Бойкот телеканалу ZIK – обмеження свободи слова в Україні та повторення помилок Порошенко

pravdanews.info

На офіційному сайті політичної сили «Опозиційна платформа — За життя» з’явилося звернення Юрія Павленка, в якому він висловлює своє занепокоєння з приводу того, наскільки в Україні забезпечується свобода слова. За словами депутата, недавній заклик кандидата від партії «Слуга народу» Олександра Ткаченка бойкотувати роботу телеканалу ZIK є грубим порушенням прав громадян України на свободу й альтернативність ЗМІ.

Павленко зазначив, що подібна лінія поведінки вже використовувалася раніше екс-президентом України Петром Порошенком, який, борючись з «інакомисленням», застосовував цькування журналістів та телеканалів. Павленко переконаний, що Україна ризикує повернутися до тотального контролю в ЗМІ, якщо політики не переглянуть свої позиції. Коментуючи ситуацію з Ткаченко, він підкреслив, що оголошення бойкоту каналу ZIK може бути як проявом журналістських ревнощів, адже Ткаченко є генпродюсером телеканалу «1+1», або спробою навмисне обмежити свободу слова в країні.

pravdanews.info

Політик закликав перестати ділити українців на «ворогів» та «патріотів», оскільки тільки це дасть можливість подолати наявні внутрішні конфлікти та кризи й побудувати дійсно демократичну та правову державу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*