Чотирьом причетним до аварії Боїнга МН17 пред’являть підозру

enigma.ua

Олена Зеркаль, заступник голови Міністерства закордонних справ, заявила у своєму ексклюзивному інтерв’ю про те, що першим чотирьом людям, причетним до аварії на Донбасі боїнгу Малайзійської авіакомпанії, будуть висунуті звинувачення.

Згідно зі словами Зеркаль, підозри будуть вручені лише після оприлюднення їх імен Спільної слідчою групою (JIT). Після цього, справу буде віддано у кримінальний суд Схипхола у Голландії. Заступник міністра зазначає, що перші 4 імені є лише верхівкою. Оскільки пізніше число причетних до катастрофи боїнгу буде значно більше. Адже здійснення передачі такого типу озброєння, як ЗРК «Бук», який збив рейс МН17, не робиться без дозволу вищого керівництва.

Олена Зеркаль зазначила, що інформація про переправлення ЗРК «Бук» є у слідчих. Але відсутні дані про людину, яка стріляла у літак. Відзначається, що після оприлюднення імен буде презентація команди інтернет-видання «Bellingkat», що займається журналістськими розслідуваннями. Саме вони займаються збором та аналізом інформації з відкритих джерел.

enigma.ua

За словами заступника голови зовнішньополітичного відомства, представники Австралії та Голландії також просуваються у рамках процесу притягнення до відповідальності Російської Федерації, як держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*