Глава партії “Слуга народу” назвав дату, коли почнуть садити чиновників України

glavk.info

Дмитро Разумков, лідер політичної сили «Слуга народу», відповідаючи на запитання читачів щоденної газети «Комсомольська правда в Україні», заявив, що партія виступає за перезапуск антикорупційних органів (САП та НАБУ), а також судової системи.

Відзначається, що один з читачів запитав Разумкову про те, коли чиновники будуть посаджені у тюрму. Політик відповів, що це станеться при нормальному функціонуванні системи, коли «посадки» не будуть робитися у ручному режимі. На думку лідера партії, для цього необхідно здійснити перезапуск органів по боротьбі з корупцією, а також змінити судову систему.

glavk.info

На думку Разумкова, жителі України жадають перезапуску Національного антикорупційного бюро, а також Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Політична партія, у свою чергу, візьме до уваги настрої народу.

Також лідер «Слуги народу» зазначив, що зарплата народного депутата Верховної Ради України повинна бути адекватною, а якщо порівнювати її з зарплатами інших професій, вона є досить високою. Тому, якщо будь-яка людина обирається до парламенту заради заробітної плати, то спочатку необхідно подумати чи є у цьому сенс.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*