Глава ЦВК: вибори в Україні відбудуться, попри будь-яке рішення Конституційного Суду

www.shutterstock.com

Тетяна Сліпачук, голова державного колегіального органу Центрвиборчкому, заявила у своєму інтерв’ю «BBC» про те, що Конституційний суд не може зупинити вибори в Парламент, а може тільки визнати конституційним указ голови держави Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

Відзначається, що Сліпачук не відповіла прямо на питання — як вчинить Центрвиборчком у разі, якщо Конституційним судом буде визнано факт неконституційності указу голови держави про розпуск Парламенту.

Голова ЦВК зазначила, що для Комісії це буде одним з викликів передвиборної кампанії. Після того, як буде проаналізовано дану постанову Конституційного суду, виникне безліч питань, серед яких — що необхідно зробити та як потрібно себе вести. Сліпачук додала, що їй необхідно побачити рішення Конституційного суду для того, щоб дати відповідь на це питання.

www.shutterstock.com

Сліпачук повідомила, що на даний момент колегіальний орган у складній ситуації, оскільки підготовка до парламентських виборів вже почалася, а відкласти або тимчасово зупинити її не можна.

Нагадаємо, що 21 травня президент України підписав указ про розпуск Парламенту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*