Міноборони США виділить 250 мільйонів військової допомоги Україні

www.obozrevatel.com

Офіційний сайт Пентагону повідомляє про те, що у Міноборони США мають намір виділити близько 250 мільйонів доларів у рамках співпраці у сфері безпеки для продовження нарощування військової потужності ЗС України.

На сайті йдеться про те, саме прогрес нашої держави у впровадженні основних оборонних реформ забезпечило можливість співробітництва у сфері безпеки з США. Відзначається, що даний прогрес може підтвердити давня співпраця у сфері оборони між Україною та США, а також сума загального обсягу допомоги нашій країні у сфері безпеки розміром у 1,5 млрд доларів, яка виділялася з моменту 2014 року.

Виділені оборонним відомством США 250 млн направлять на придбання обладнання для підтримки чинних навчальних програм, а також операцій у контексті поточних зусиль Сполучених Штатів стосовно збільшення обсягу підтримки морської піхоти України.

www.obozrevatel.com

Пентагон заявив, що Америка досі займає позицію прихильника надання допомоги Україні у здійсненні положень законодавчого акту про нацбезпеку.

Раніше повідомлялося про те, що Федеративна Республіка Німеччина виділила фінансову та технічну допомогу Україні, сума якої склала 82 млн євро.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*