Українські військовослужбовці проходять навчання під керівництвом британських інструкторів

newsone.ua

У Закарпатській області під Ужгородом розпочалися навчання, в яких бере участь 128-я бригада Збройних сил, спільно з британськими військовими інструкторами.

Навчання, які входять в програму Orbital, мають тривалість в три тижні та пройдуть на полігоні військової частини, розташованому під адміністративним центром Закарпаття.

Інструктора зі Сполученого Королівства відпрацюють з українськими військовослужбовцями кілька напрямків, від тактичної медицини до військового планування.

У заяві «Закарпатського легіону» пообіцяли опублікувати фотозвіт спільних заходів українських військовослужбовців і британських інструкторів.

newsone.ua

Програма Orbital діє з 2015 року, бувши плодом співпраці між Києвом і Лондоном. Торік британський держсекретар з питань оборони Гевін Вільямсон домовився з головою українського Міноборони Степаном Полтораком про розширення формату Orbital. Якщо раніше британці готували фахівців для логістичних служб і розвідки, то після торішньої угоди іноземні інструктори зайнялися тренуваннями військовослужбовців Повітряних сил, ВМСУ і Збройних сил.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*