Волкер заявив про свій візит до столиці України

dmburke.com

Курт Волкер, який займає пост спецпредставника Держдепу Сполучених Штатів по Україні, має намір відвідати Київ. Про це він заявив сенаторам під час слухань у верхній палаті американського Конгресу.

Він висловив надію, що зможе провести цей візит в найближчі тижні перед тим, як до Білого дому здійснить візит український лідер Володимир Зеленський.

Спецпредставник Держдепу по Україні зазначив, що з датою візиту ще не визначилися, але сподівається, що він буде проведений найближчим часом.

Раніше Волкер гостював в Україні цьогоріч у лютому, коли есмінець Військово-морських сил Сполучених Штатів заходив в одеський порт.

dmburke.com

Спецпредставник Держдепу по Україні Курт Волкер займає цей пост з літа 2017 року, проводячи переговори щодо ситуації на Сході країни з представником російської сторони Владиславом Сурковим.

Раніше про візит Зеленського в Сполучені Штати розповів посол України в цій країні Валерій Чалий. Дипломат припустив, що зустріч американського та українського лідерів можлива після закінчення дострокової парламентської кампанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*