В’ятрович: я можу втратити свою посаду, і тому йду в депутати ВРУ

inshaua.com

В ході спілкування з журналістами новинного видання «Громадське» директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович повідомив, що має намір взяти участь у позачергових виборах до Верховної Ради, оскільки не впевнений, чи зможе зберегти свою нинішню посаду. За словами В’ятровича, ставши депутатом ВР він зможе багато зробити для захисту інтересів України.

В’ятрович зазначив, що чинна влада не планує ліквідувати Інститут національної пам’яті, оскільки це може викликати негативну реакцію в суспільстві. При цьому В’ятрович систематично отримує інформацію про те, що йому шукають заміну і найближчим часом буде проведена ротація кадрів, після якої він навряд чи збереже свою посаду.

inshaua.com

Нагадаємо, що В’ятрович планує йти на вибори від партії екс-президента України Петра Порошенка «Європейська Солідарність». Як стверджує сам В’ятрович, він повністю поділяє програмні положення партії й впевнений, що Україна на даному етапі дуже потребує політичної сили, яка буде захищати досягнення, зроблені, за останні п’ять років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*