Політики використовують нові технології «благодійного» підкупу України

vchasnoua.com

З огляду на те, що підкуп виборців більше не демонструє своєї ефективності, кандидати змушені шукати нові технології, які дозволять отримати місця в парламенті. Подарунки дітям у вигляді солодощів, будівництво нових спортивних майданчиків, участь у святах – це лише неповний перелік методів, за допомогою яких українські політики мають намір підвищити свій рейтинг напередодні виборів до Верховної Ради.

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що позачергові парламентські вибори в Україні можуть стати найспокійнішою кампанією за всю історію держави. Багато в чому це пов’язано з тим, що вибори можуть визнати неконституційними, тому політики не поспішають витрачати гроші. Проте, повністю відмовитися від будь-яких технологій підкупу виборців вони не можуть.

vchasnoua.com

Так, деякі кандидати навмисне спекулюють емоціями дітей, підлаштовуючи свою передвиборну кампанію під псевдополітичну благодійність. Вони дарують дітям цінні подарунки, солодощі, будують дитячі майданчики. Інші політики приїжджають в села й відзначають з місцевими жителями свята. За словами Кошеля, це дозволяє їм обійти прямі технології підкупу, створити сприятливий імідж та заручитися підтримкою населення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*