Пустеля на Херсонщині вкрилася делікатесними грибами

t.ks.ua

Олешківські піски на Херсонщині стали справжньою сенсацією після того, як місцеві жителі виявили там галявини з білих грибів, трюфелів та інших грибних делікатесів. За словами очевидців, які вже встигли оцінити масштаби такого несподіваного сюрпризу, буквально за кілька годин можна вийти з пісків з чотирма відрами добірних білих грибів.

Жителі сіл Раденське й Костогризово Олешківського району запевняють, що раніше в пісках з’являлися гриби, але лише зрідка. Тому були дуже здивовані, коли після серії рясних дощів піски вкрилися грибами, причому, не тільки білими, маслюками, а й делікатесними трюфелями. Після того, як зберуть гриби, люди відправляються на ринок й продають їх не менше ніж по 150 гривень за кілограм.

t.ks.ua

При цьому лісничі попереджають, що люди повинні пам’ятати про жителів пісків, які також потребують грибів: це білки, їжаки, зайці та інші тварини. Крім того, грибникам радять пам’ятати про те, що чим більше вони залишать грибів в пісках, тим більший «урожай» буде в наступному році. Також людям нагадали про пожежонебезпечний період й про те, що не варто забувати про безпеку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*