Зеленський: дефолту в Україні не буде, гарантую

inshe.tv

Володимир Зеленський, голова України, зробив заяву на зустрічі з представниками великого та середнього бізнесу Федеративної Республіки Німеччина. Він заявив, що він виступить гарантом незалежності вкладень, а також відсутності тиску з боку правоохоронців.

Згідно з інформацією, бізнесмени заявили про надію розвитку співробітницьких відносин, але для реалізації цього необхідно поліпшити інвестиційний клімат, а також адаптувати євростандарти у країні.

Президент заявив, що інвестиційний клімат є державним пріоритетом. А сам він розуміє побоювання представників іноземного бізнесу, які полягають у тиску правоохоронців, а також судових органах, які не надають захист. Тому Зеленський відзначив важливість усунення даної проблеми, оскільки без цього розвивати економічну сферу у державі неможливо.

Голова України заявив, що він виступає гарантом незалежності вкладень, а також відсутності тиску. Адже наша держава прагне стати європейською.

inshe.tv

Також Зеленський зазначив, що держава має намір впровадити незалежний стан правоохоронних та судових органів, також планується боротьба з контрабандою та створення «електронної митниці». За словами голови, урядовий орган Адміністрація Президента займається відновленням Інвестиційної ради, засідання якої повинні будуть проходити 2 рази на рік.

За словами голови держави, дефолту в Україні не буде.

Згідно з інформацією, учасники зустрічі обговорили можливості нашої держави в експорті, а також зміни у законодавчих актах, що суперечать Угоді про асоціацію з Європейським союзом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*