Суд України: маршу ЛГБТ в Києві бути

gays-ua.com

Прес-служба Київського Окружного адміністративного суду повідомила про те, що суд вирішив не розглядати позов нардепа Верховної Ради України Ігоря Мосійчука, який просив заборонити гей-парад у Києві.

Відзначається, що парламентарій звернувся до судового органу з проханням про визнання незаконною бездіяльність Київської держадміністрації, яка не вжила заходів, щоб заборонити проведення гей-параду у столиці України. Також Мосійчук у своїй заяві просив суд заборонити КиївПрайд.

Прес-служба зазначила, що судовий орган, ознайомившись з позовною заявою стосовно заборони проведення КиївПрайду, запланованого на 23 червня, ухвалив, що позов необхідно повернути позивачеві. Згідно з інформацією, заява була повернута Ігорю Мосійчуку через відхилення від вимог, які передбачає кодекс адміністративного судочинства. Однак народний депутат, незалежно від здійснення повернення позову, може знову звернутися до суду.

gays-ua.com

Раніше повідомлялося, що проведення КиївПрайда заплановано на 23 червня. Згідно з інформацією, у 2019 році кількість учасників Маршу налічуватиме близько 10 тис.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*