Польща готова включити свою газову систему в ГТС України

golosinfo.com

Петро Наїмський, представник уряду Республіки Польща з питань стратегічної енергетичної інфраструктури, повідомив журналістам про те, що Республіка Польща має намір розширювати свою газову систему, зокрема з’єднавши її з ГТС України.

Наїмський зазначив, що Польща готова здійснити запуск ГТС, яка з’єднає український та польський газопроводи у населеному пункті Германовіце. Як зазначається, пропускна здатність даного газопроводу становить 2 млрд м³. За словами представника, даний обсяг хоч і не великий, проте у разі, якщо Україна буде потребувати допомоги, Польща зможе їй допомогти.

Петро Наїмський зазначив, що на даний момент з боку України поки не було розв’язане питання будівництва газопроводу між першим сховищем країни та пунктом у Германовіцах. Однак, не виключено, що чинне керівництво України буде прагнути до прискорення даного процесу. Польський представник додав, що Рада міністрів Польщі все одно має намір розширити свою ГТС у даному напрямку.

golosinfo.com

Відзначається, що державна нафтогазова компанія Польщі «Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo» (PGNiG) займається постачанням газу у нашу державу протягом 3-х років. А у 2018 році PGNiG та українська компанія ERU домовилися про постачання держпідприємству «Укртрансгаз» понад 200 млн м³ природного газу до травня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*