Порошенко: Україна може відмовитися від амбіцій на Крим

amp.hyser.com.ua

Екс-голова України Порошенко у своєму інтерв’ю розповів, що існує ймовірність відмови нового політичного керівництва країни від домагань на Кримський півострів. Так, він вважає, що влада зможе відмовитися від претензій на Крим, якщо у відповідь отримає дозвіл конфлікту на східних теренах держави.

Однак екс-президент звернув увагу на те, що після такого рішення керівництво країни перестане бути владою. При цьому, особливу небезпеку дане рішення буде в першу чергу представляти для людей, а доля політичних діячів колишнього лідера України цікавить мало.

Водночас, екс-голова держави звернув увагу на те, що йому не хотілося б що-небудь радити новому лідеру країни Зеленському, але при цьому, він підкреслив, що Зеленському слід було б враховувати серйозні ризики та загрози з боку Російської Федерації.

amp.hyser.com.ua

Нагадаємо, до цього президент України Зеленський виступив із заявою про те, що при першій же зустрічі з головою Російської Федерацією Путіним назве Кримський півострів та Донбас територією України. У свою чергу, прес-секретар президента РФ Пєсков підкреслив, що приналежність Донбасу до якої-небудь держави мають визначати жителі регіону, а питання з Кримом, на думку Пєскова, обговорювати безглуздо.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*