Команда Зе вирішила зосередиться на впровадженні електронної ідентифікації в Україні

www.greetly.com

Команда голови держави у процесі обговорення концепції «Держава у смартфоні» з IT-комітетом «Союзу українських підприємців» розповіла, як переведе держпослуги в онлайн-простір.

Михайло Федоров, радник голови держави, зазначив, що команда має конкретний план дій на поточний рік, а також чіткі цілі до 2024 р. Згідно з цим планом, необхідно подолати один з цифрових бар’єрів — електронну ідентифікацію. За його словами, у 2019 році буде дано поштовх проєкту під назвою «MobileID», буде введений SmartID, який передбачає електронний підпис у мобільному додатку. Також буде створено мережу отримання сервісів «eID». Згідно з планами команди, до 2024 близько 75% жителів України повинні мати у своєму розпорядженні, а також користуватися засобами «eID». На той час близько 90% держпослуг будуть переведені в онлайн.

www.greetly.com

Відзначається, що під час засідання учасники комітету озвучили пропозиції стосовно проєкту.

Дмитро Прядко, заступник голови комітету, зазначив, що однією серед ключових труднощів галузі донині було ігнорування держави у питанні підтримки. За його словами, основною метою комітету є діджиталізація України, а також розвиток внутрішнього ринку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*