Київський Патріархат і Православна Церква Україна пішли різними дорогами

metayogg.com

В ПЦУ було прийнято рішення про проведення Всеукраїнського церковно-громадського форуму єдності. Даний захід має відбутися в четвер 20.06.19.

Варто підкреслити, що зазначений захід має відбутися в один й той же час, що і собор Київського патріархату, який буде проводити Філарет.

Поряд з цим, підкреслюється, що про майбутній форум агентству розповів митрополит Переяслав-Хмельницький та Вишневський Олександр. Саме його єпархія є одним з організаторів даного заходу. Як зазначив митрополит, основним завданням даного форуму є донесення до суспільства повідомлення про те, що церковна єдність в нашій країні важливо та необхідно. Крім цього, даний захід має сформувати в українців розуміння того, що шлях, який окреслив Томос, на даний момент є самим вірним та канонічним.

metayogg.com

Також підкреслюється, що даний захід проводиться зі схвалення глави ПЦУ Епіфанія. Місцем проведення форуму був обраний конференц-зал розміщується недалеко від Спасо-Преображенського собору в столиці. Початок заходу заплановано на 11.00.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*