У Франції потрапив під судовий прес за корупцію екс-президент Саркозі

madan.org.il

Щоденне французьке видання «Le Figaro» інформує про те, що Касаційний суд міста Париж відхилив позов Ніколя Саркозі, екс-президента Французької Республіки. У даному клопотанні екс-голова виступав проти того, щоб справа про його звинувачення у спробах тиску на слідство, було передано до суду.

Згідно з інформацією, це був останній етап та при позитивній відповіді на позов Саркозі міг уникнути відкриття судового розгляду. Відзначається, що суд також відхилив позови фігурантів даної справи — Жильбера Азібера, екс-прокурора при Касаційному суді, та Тьєррі Ерцога, адвоката Саркозі.

Згідно з матеріалами справи, Ніколя Саркозі є підозрюваним у спробі роздобути інформацію секретного характеру від Жильбера Азібера у 2014 році. Саркозі намагався зробити це через посередництво Тьєррі Ерцога у процесі розгляду діловодства про нелегальне фінансування передвиборної кампанії Саркозі у 2007 році, яке здійснила Ліліан Бетанкур, французька підприємниця.

madan.org.il

Слідство має у своєму розпорядженні версію про те, що Саркозі у бесіді з Ерцогом дав зрозуміти, що він готовий поставити Азібера на високу посаду у Князівстві Монако.

Ніколя Саркозі заявляв про те, що він так і не зробив цю пропозицію, тому він не винен. Однак, на думку слідства, цього не відбулося через те, що особи дізналися про встановлене прослуховування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*