«Квартал 95» оголосив кастинг акторів на роль президента Зеленського

kvartal95.com

Після того, як Володимир Зеленський залишив «Студію Квартал 95» щоб зайняти вищу в країні посаду, медійній компанії знадобився виконавець, який зміг би на виступах пародіювати нового голову держави.

Про цю вакансії повідомив офіційний сайт «Кварталу». Компанія повідомила, що після переходу художнього керівника на президентську посаду оголошено народний кастинг на його роль.

У конкурсі немає обмежень, пріоритетним для перемоги у відборі названий «хрипкий голос». У повідомленні «Студії Квартал 95» пообіцяли, що переможця кастингу побачить вся Україна в телеефірі каналу «1 + 1».

Раніше актор медійної студії та колишній колега Зеленського Євген Кошовий заявив, що, якщо новий голова держави «проштрафиться», до обов’язково стане об’єктом жартів «Кварталу».

kvartal95.com

Володимир Зеленський отримав популярність в Україні та за її межами як гуморист і виконавець головної ролі в телешоу «Слуга народу», де він зіграв вчителя історії, який шляхом збігу неймовірних обставин став президентом. На президентських виборах 2019 року Зеленський переміг чинного президента Петра Порошенка з істотним відривом, вступивши на посаду 20 травня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*