«Нацкорпус» України: пора зносити не пам’ятники, а нинішніх чиновників

crisis.in.ua

На Telegram-каналі лідера партії «Національний корпус» Андрія Білецького з’явилося повідомлення, в якому він назвав злочином рішення харківської влади з приводу перейменування вулиці на честь маршала Жукова. На думку Білецького, своїм рішенням «антиукраїнська більшість, підконтрольна Кернесу» продемонструвала, що діє всупереч інтересам української держави та народу.

Білецький зазначив, що має намір не допустити перейменування вулиці й вже готовий відправити до адміністративного суду відповідний позов. На його думку, Петро Григоренко, на честь якого була названа вулиця в період декомунізації, дійсно гідна людина, яка свого часу здійснила опір злочинствам радянської влади. Водночас Білецький різко негативно схарактеризував Жукова, назвавши його «М’ясником», який відправляв на смерть мільйони людей, в тому числі й українців.

crisis.in.ua

На думку Білецького, неприпустимо, аби проспект був названий на честь «ката українського народу». Він також додав, що незабаром доведеться «зносити» не пам’ятники, а реваншистів в органах місцевої влади, які є відкритими ворогами України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*