Нова перемога Зеленського: Конституційний суд визнав законним Указ президента про розпуск парламенту

President.gov.ua

Інформаційне агентство «Укрінформ» з посиланням на джерело в Конституційному суді України повідомляє, що 20 червня за підсумками закритого засідання КСУ прийняв рішення визнати конституційним указ президента України Володимира Зеленського про розпуск парламенту. Офіційно рішення суду буде озвучено не пізніше 29 червня.

Інформація про те, що КСУ ухвалив рішення на користь Зеленського, з’явилася відразу в декількох українських ЗМІ. Так, новинний портал ELISE JOURNAL з посиланням на власні джерела в суді повідомляє, що рішення про визнання конституційності указу могло бути прийнято ще 11 червня, оскільки 15 з 18 суддів дотримуються даної позиції.

President.gov.ua

Однак через те, що голова КСУ Наталя Шаптала навмисне затягла процес прийняття рішення, засідання довелося перенести. Джерело агентства повідомляє, що Шаптала затягла процедуру для того, аби екс-президент України Петро Порошенко встиг підкупити суддів. Відзначається, що кожному з них пропонували по 12 млн доларів за визнання указу Зеленського антиконституційним.

На думку експертів, шанси Порошенка потрапити до Верховної Ради стрімко знижуються, а незабаром він і зовсім ризикує втратити все майно й сісти у в’язницю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*