Вища рада правосуддя ухвалила відставку скандального одеського судді

sud.ua

Повідомляється, що Вища рада правосуддя прийняла рішення про звільнення Олексія Бурана, судді Малиновського районного суду міста Одеси, на засіданні ради, яке проходило 20 червня. Олексій Буран звинувачувався у стрільбі по службовцях Національного антикорупційного бюро України, а також у хабарництві.

Дмитро Говоруха, голова конституційного органу державної влади Вищої ради правосуддя, повідомив, що суддя Малиновського райсуду сам подав заяву про відставку. Згідно з інформацією, Буран володіє стажем, який перевищив кількість 20 років, тому він має право подавати таку заяву. У свою чергу, Рада звільнила суддю у відставку, тим самим задовольнивши його заяву. У результаті Олексій Буран, обвинувачений у кількох злочинах, має право на підвищене грошове утримання на довічній основі як відставний суддя.

sud.ua

Нагадаємо, що у березні 2016 року, НАБУ повідомило про те, що Олексій Буран, суддя Малиновського районного суду міста Одеси, стріляв по співробітниках правоохоронного органу, після чого зник у процесі його затримання за фактом хабаря, яка налічував 500 тис. грн. Також як раніше повідомлялося, суддя вчинив спробу самогубства, внаслідок чого був госпіталізований. Однак сам Буран стверджує, що випадково порізався склом, а пізніше сам відправився у лікарню.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*