ДБР України викликало на допити Макеєнка і Тігіпка. На черзі Порошенко

Gottstat.com

Роман Труба, директор Держбюро розслідувань, повідомив про те, що на допит, у контексті кримінальних справ за заявами юриста Андрія Портнова, викликані Сергій Тігіпко, підприємець, а також Володимир Макеєнко, власник телеканалу «Прямий». Фігурантом цієї справи є екс-голова України Порошенко.

Труба зазначив, що Бюро вже направило повістки, а також викликає на допит Володимира Макеєнка, а також Сергія Тігіпка. Їх допити будуть проведені протягом наступного тижня. Після цього, як зазначається, буде викликаний сам Порошенко.

Також директор Держбюро повідомив, що правоохоронний орган у контексті розслідування даних страв починає процес виїмки документації, які будуть проводитися також у банках та в урядовому органі — Адміністрації Президента. Оскільки на момент 20 червня судом були задоволені близько 12 клопотань співробітників ДБР про отримання доступу до документації. За словами директора, Бюро бажає найближчим часом отримати оригінальні екземпляри документів, після чого почнеться процес проведення допитів свідків.

Gottstat.com

Згідно зі словами Труби, Держбюро займається розслідуванням 5 справ, що мають кримінальний характер, в яких фігурує екс-президент. Відзначається, що частина з них не зрушується з місця та тому Бюро вжило заходів стосовно прискорення роботи. Також директор зазначив, що особисто контролюватиме хід слідства справ, в яких фігурантом є екс-президент.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*