Картина з оголеним чоловіком, схожим на Порошенко, була продана на аукціоні

Izvestia.kiev.ua

Світлана Крюкова, перша власниця полотна, на якому зображений оголений чоловік, схожий на колишнього голову України Петра Порошенка, повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що твір мистецтва було продано на аукціоні. Згідно з інформацією лот був проданий за суму, яка налічує 2,5 тис доларів.

Перша власниця повідомила, що таких полотен всього два, а друге знаходиться у приватній колекції. Даний твір мистецтва називається «Петро вже п’ятий», а крім голої людини, розташованого на тлі пальм та моря, а також схожого на Петра Порошенка, на ньому зображені 11 ангелів. Також, згідно з зображенням, центральна фігура тримає у правій руці цукерку, яка нагадує пташине молоко.

Відзначається, що торги за картину стартували 19 червня, а його початкова ціна становила 600 доларів. Новим власником полотна став Дмитро Раімов, політтехнолог, який купив картину за 2,5 тис доларів.

Izvestia.kiev.ua

Раніше повідомлялося про те, що у Франції перше полотно французького живописця Поля Гогена було продано на аукціоні. Вартість полотна склала 80 тис євро. Відзначається, що новим власником картини став бізнесмен з Франції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*