Варченко: ДБР проводить обшуки в МОЗ

lb.ua

Інформаційне агентство «Українські Новини», посилаючись на профіль першого заступника Держбюро розслідувань Ольги Варченко в соціальній мережі «Фейсбук» інформує про те, що структура проводить обшуки в Міністерстві охорони здоров’я.

Варченко розповіла про те, що ДБР дійсно проводить обшуки в міністерстві, а також у держпідприємстві «Державний будівельний центр МОЗ». При цьому, проведення обшуків аргументується проведенням досудових слідчих дій в рамках відкритої кримінальної справи.

Водночас, в ході досудового слідства було виявлено, що посадові особи відомства в ході змови з працівниками Державного будівельного центру МОЗ, а також з представниками з деяких приватних підприємств заволоділи коштами держбюджету в ході посадових зловживань. Також наголошується, що гроші були привласнені в особливо великих розмірах.

Підкреслюється, що зазначені гроші виділялися урядом України для реконструкції Національного інституту раку в одному з районів столиці. На даний момент слідчі дії тривають.

lb.ua

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Службою безпеки були затримані троє підозрюваних у розкраданні коштів на суму в 25 мільйонів гривень з Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Дане розкрадання відбувалося в ході закупівель медичного обладнання, тарифи на яке були завищені.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*