Прем’єр Малайзії наполягає на відсутності доказів РФ у катастрофі MH17

informator.news

Голова уряду Малайзії Махатхір Мохамад 20 червня у черговий раз заявив журналістам про те, що відсутні переконливі докази того, що Російська Федерація винна у катастрофі боїнга Малайзійської авіакомпанії на Донбасі.

Махатхір Мохамад повідомив, що Малайзія незадоволена тим, що спочатку спосіб звинувачення РФ у зловживанні був політичним питанням. За словами прем’єра, на даний момент немає доказів, є лише чутки.

У кінці минулого місяця від прем’єр-міністра також пролунала заява про те, що він бажає надання вагоміших доказів проти Росії у справі про катастрофу пасажирського рейсу МН17. За словами Махатхіра Мохамада, ракета могла бути зроблена і в Україні. Тому йому потрібні більш переконливі докази, щоб стверджувати вину Російської Федерації, оскільки збити літак могли й сепаратисти й український уряд, адже Україна також має подібні ракети.

informator.news

Відзначається, що коли заяви прем’єр-міністра Малайзії з’явилися у засобах масової інформації, уряд Нідерландів вимагав пояснень від Мохамада.

Нагадаємо, що літак моделі Boeing-777, який належав Малайзійської компанії, що летів рейсом МН17 зі столиці Нідерландів у столицю Малайзії був підбитий з зенітно-ракетного комплексу «Бук». Інцидент стався у повітряному просторі над територією окупованого Донбасу у 2014 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*