Україна увійде до ТОП-10 рейтингу Світового банку Doing Business через 3-4 роки

rubryka.com

В ході форуму «Діалог бізнесу та влади», який відбувся в цей четвер 20.06.19. у столиці, голова України Зеленський виступив із заявою про те, що його команда докладе всі можливі зусилля для того, щоб наша країна змогла зайняти одну з перших 10-типозиций в рейтингу Світового банку «Doing Business».

Водночас, лідер країни звернув увагу на те, що його командою проводилася інвентаризація указів голови держави, після якої були скасовані низка документів, що негативно впливали на економічний розвиток. Так, він підкреслив, що має на увазі драконівські штрафи, передбачені за недотримання касової дисципліни, про обмеження для нотаріусів на встановлення власних тарифів, про заборони на використання імпортної тканини для пошиття шкільної форми. Крім цього, Зеленський також розповів й про скасування вимог обов’язкової реалізації валютного торгування.

Також президент підкреслив, що надалі зміни відбуватимуться все частіше. Поряд з цим, наша країна й далі продовжуватиме процес інтеграції з Євросоюзом, а також співпрацюватиме з Міжнародним валютним фондом.

rubryka.com

Зеленський зазначив, що його команда також має намір поліпшити кредитний рейтинг, рівень якого зараз оцінюється на B-. При цьому, дана ситуація, за словами президента, повинна змінитися протягом всього декількох років. Пріоритетними напрямками України й далі залишатиметься відновлення іміджу країни на світовій арені, залучення інвестицій, боротьба з корупцією, контрабандою та рейдерством. Крім цього, планується масштабна приватизація та зняття зі Служби безпеки тих функцій, які не входять в її компетенції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*