Нова істерика Ляшко: Зеленський бачив голову Конституційного суду України

politota.com.ua

У прес-центрі Конституційного суду інформують, що парламентарій Ляшко тисне на КСУ, заявляючи, що голова суду Наталія Шаптала відвідує Адміністрацію президента. Сама голова КСУ спростувала заяви Ляшка та зазначила, що вона не відвідувала АП та зустрічі з головою держави Зеленським не проводила.

Шаптала наполягає на тому, що бачилася з головою України лише тоді, коли він склав присягу, та тоді, коли одна з палат Конституційного Суду взялася розглядати конституційність указу про розпуск парламенту.

Водночас, вона підкреслила, що заяви, зроблені депутатом Ляшком, є нічим іншим, як маніпуляцією, а також не відповідають дійсності. Такі висловлювання спрямовані на те, щоб у суспільстві формувалася упереджена думка про КСУ, а також про розгляд справи про конституційність рішення Зеленського, який прийняв указ про розпуск ВРУ.

Також Шаптала підкреслила, що подібні висловлювання з боку політичних діячів повинні розглядатися як тиск на голову Конституційного суду та суд в цілому.

politota.com.ua

Необхідно нагадати, що до цього голова Радикальної партії України Олег Ляшко виступив із заявою, в якій зазначив, що голова КСУ щонайменше двічі відвідувала АП.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*