Народні депутати України Гопко, Березенко і Геращенко відмовилися від участі у виборах

elise.com.ua

Після того, як Конституційний суд України, прийняв рішення про те, що указ голови держави Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради не суперечить Конституції, низка депутатів виступили із заявою, що не збираються брати участь у нових виборах.

Так, позафракційний нардеп Ганна Гопко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднила запис, у якому зазначила, що не збирається брати участь у дострокових виборах. Варто зазначити, що раніше їй пропонували балотуватися як у списках, так й в мажоритарних округах. Також підкреслимо, що у ВРУ вона пройшла від політичної сили «Самопоміч».

elise.com.ua

Аналогічне рішення прийняв й голова штабу партії Порошенко Сергій Березенко. Подібне рішення він обґрунтував тим, що хоче більше уваги приділити будівництві політсили «Європейська солідарність». Він зазначив, що ця партія сьогодні потрібна нашій державі, щоб зупинився реванш проросійських сил, та для того, щоб європейське майбутнє держави будо захищено.

Таку ж відмову висловив й депутат від партії «Народний фронт» Антон Геращенко. Він зазначив, що не братиме участь у позачергових виборах до Ради. Крім цього, він підкреслив, що велика ймовірність того, що у майбутньому у нього буде більше однодумців серед нових парламентарів, з якими Геращенко готовий поділитись своїм досвідом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*