Зіткнення в Тбілісі призвели до жертв серед журналістів

www.thesun.co.uk

В ході протестів 20 червня в столиці Грузії сталися сутички маніфестантів з правоохоронними органами, які відповіли застосуванням спецзасобів. Це призвело до жертв не тільки серед учасників демонстрації, але й серед журналістів.

З проспекту Руставелі була госпіталізована журналістка, яка отримала поранення гумовою кулею. Така зброя несмертельної дії використовується грузинського МВС. За попередніми даними, жінка через поранення втратила око.

Всього в ході акцій протесту в Тбілісі постраждало приблизно сімдесят чоловік. Крім гумових куль, поліція застосувала водяні гармати, таким чином розігнавши більшість маніфестантів.

www.thesun.co.uk

Вчорашні вечірні заворушення в Тбілісі були викликані присутністю в грузинському парламенті депутата з Росії, комуніста Сергія Гаврилова, який був запрошений для участі в Міжпарламентській асамблеї православ’я. Особливе обурення демонстрантів викликало те, що Гаврилов в залі засідань зайняв крісло парламентського спікера.

Учасники мітингу не тільки провели свою акцію в центрі міста, але й увірвалися на територію парламенту. У внутрішньому дворі пізніше нарахували кілька сотень людей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*