Ляшко прийшов на роботу з собакою, корови в заздрості

www.facebook.com/O.Liashko

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко прийшов у свій робочий кабінет у супроводі собаки по кличці Порш. Таким чином політик приєднався до міжнародного та всеукраїнського флешмобу «Візьми собаку на роботу».

Порш є одним з десяти собак, які знаходяться під опікою лідера «радикалів». Ляшко розповів, що дворняга (себто безпородна собака) була знайдена їм вісім років тому на вулиці і підібрана для утримання. На його думку, найкращої собачої породи, ніж дворняги, не існує.

Ляшко закликав пам’ятати про своїх чотириногих вихованців кожен день, не тільки в день присвяченій їм акції. Він також задумався про відкриття фонду для надання допомоги бездомним псам.

www.facebook.com/O.Liashko

Нагадаємо, що сьогодні 21 червня минає міжнародна акція під назвою «Візьми собаку на роботу». До неї приєдналися жителі 65 міст нашої країни. Сьогодні в офісах по всіх регіонах України можна буде побачити вихованців, яких господарі взяли з собою, в українському сегменті соцмереж публікуються відповідні фотографії.

Організатори акції наголосили, що їх метою є не розвага, а зміна в суспільстві ставлення до собакам, які допомагають зняти стрес і продуктивно працювати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*