Суд України дозволив Саакашвілі стати депутатом Верховної Ради

replyua.net

Столичний Печерський райсуд задовольнив позов, поданий колишнім лідером Грузії та екс-головою Одеської обласної державної адміністрації Михайлом Саакашвілі.

Суд встановив факт безперервного знаходження політика в Україні протягом п’ятирічного періоду. Тепер політик отримав можливість зареєструватися як учасник парламентської кампанії та взяти участь у виборах 21 липня.

Рішення було винесено сьогодні 21 червня. Позов був направлений до Печерського райвідділу Державної міграційної служби столиці та Київській області.

Згідно з судовим рішенням, Саакашвілі безперервно та на законних підставах знаходився в Україні з лютого 2014 року по шосте червня поточного року. Відзначимо, що рішення можна оскаржити апеляцією.

У липні 2017 року Петро Порошенко, який займав на той момент президентську посаду, позбавив Саакашвілі громадянства України.

replyua.net

Після перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського та його вступу на посаду, грузинський і український політик направив 28 травня новообраному голові держави прохання про повернення йому громадянства. Його прохання було задоволено, Саакашвілі вже на наступний день 29 травня повернувся в Україну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*