Нардеп України вимагає скасувати електронні рецепти

dndz.com.ua

На Facebook-сторінці народного депутата Андрія Деркача з’явилося повідомлення, в якому він вимагає скасувати впровадження електронного рецепта до тих пір, поки в країні не буде налагоджена система його оформлення. В першу чергу депутат турбується про жителів українських сіл, які після введення електронних рецептів зіткнулися з масою проблем. Відповідний позов з вимогою скасувати нововведення Деркач вже подав до адміністративного суду Києва.

На думку Деркача, Україна ще не готова до введення електронного рецепта. Особливо це помітно на прикладі сіл, де жителі через недостатню комп’ютеризацію лікарів не можуть своєчасно оформити рецепт й отримати необхідні ліки. В результаті нововведення, яке повинно було підняти медицину в країні на новий рівень, створило масу проблем для людей.

Нардеп зазначає, що сама ідея електронного рецепта правильна, але те, як вона реалізується, не витримує ніякої критики. За словами Деркача, Україні потрібно відмовитися від ідеї електронного рецепта до тих пір, поки не буде проведена ретельна підготовча робота, в тому числі й на рівні сіл.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*