УкраинаРеалии, Гриневич, МОН, Львов, инцидент, Садовой, образование, школа, новости Міністра освіти України не пустили в школу, і вказали на двері

pogliad.ua

Очільниця МОН України Лілія Гриневич повідомила, що їй не дозволили поспілкуватися з учителями однієї з Львівських шкіл, просто не пустивши її в освітній заклад. Гриневич зазначає, що представники управління освіти Львова вимагали від неї дозвіл міського голови на відвідування школи.

Як повідомляє Гриневич, метою її візиту була зустріч з тренерами Нової української школи, за результатами якої вона могла б оцінити рівень впровадження освітньої реформи. Міністр також підкреслила, що раніше саме в цій школі вона викладала біологію, тому ніяк не очікувала такого ставлення.

pogliad.ua

Незабаром після того, що сталося, мер Львова Андрій Садовий вибачився перед Гриневич й відзначив, що в управлінні освіти міста занадто формально підійшли до цього питання. Крім того, однією з причин, чому Гриневич відмовили у візиті, Садовий назвав вказівку щодо обмеження агітації в школах. Той факт, що Гриневич проходить за списками однієї з партій, міг викликати підозри у співробітників управління освіти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*