У Польщі роботодавці загиблого на роботі українця, викинули його тіло в лісі

bykvu.com

Інформаційне агентство «Версії» інформує, що у Польщі загинув трудовий мігрант з України, тіло якого згодом було знайдено за 150 кілометрів від місця, де він працював. Смерть заробітчанина настала на робочому місці, в столярному цеху.

Повідомляється, що ще 14.06.19. у соціальних мережах з’явилася фотографія чоловіка, тіло якого знайшли в лісосмузі. Спочатку, передбачалося, що мертвою людиною міг бути гастарбайтером з України, оскільки на ньому були надіті робочі рукавички.

bykvu.com

Пізніше знайомі впізнали молодика, яким виявився Василь Чорней, що проживав у Снятинщині. Саме вони повідомили, що він працював у столярній майстерні, та на робочому місці у нього стався напад. Згідно з однією з версій, у чоловіка могла бути епілепсія, згідно з іншою – він міг надихатися випарами від лаку та фарби.

Повідомляється, що працівники цеху попросили начальство звернутися до медиків, проте керівництво заявило, що робочий день підійшов до кінця, та воно саме вирішить проблему. При цьому замість того, щоб доставити українця в лікарню, його тіло відвезли в ліс.

На даний момент розслідуванням інциденту займаються співробітники правоохоронних органів, які затримали роботодавців українця. Однак ті наполягають, що Чорней не був їх співробітником, та вони поняття не мають, хто ця людина. На даний момент співробітники поліції займаються пошуком ще одного нашого співвітчизника, який імовірно міг бути свідком, а може й співучасником злочину.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*