ЦВК України прийняла документи від кандидата, жителя невизнаної «республіки»

dumskaya.net

Центрвиборчком розмістив на сайті інформацію, відповідно до якої, було зареєстровано кандидата у депутати ВРУ по одномандатному округу Вахтангі Убірію. Даний претендент у відомостях про себе повідомляє, що місцем його народження є Абхазія.

Варто зазначити, що Абхазія має статус автономної республіки у складі Грузії. Завдяки військовій підтримці з боку Російської Федерації, даний регіон оголосив себе незалежною державою, проте дане рішення визнали лише чотири держави світу, серед яких й Росія.

Також повідомляється, що кандидата зареєстрували 07.06.19., а у його даних про себе вказано, що він народився 22.08.1950 року в Очамчирі, Абхазія, має українське громадянство та протягом останніх 5-ти років мешкає на території нашої держави. Крім цього, він має вищу освіту, є пенсіонером та не входить ні в яку партію, судимості не має, на даний момент мешкає в Києві.

dumskaya.net

Водночас, у соціальних мережах користувачі масово ставлять питання до Центрвиборчкому та цікавляться, чи дійсно Комісія визнає Абхазію незалежною державою. Інформаційне агентство «Українські Новини» звернулося до Комісії із питанням про вказані претендентом у депутати дані, та поцікавилось, чому він вказав місцем народження Абхазію, а не Грузію. Представник Комісії Костянтин Хівренко підкреслив, що ЦВК не має право корегувати подану кандидатом інформацію, вона лише публікує її.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*