Україна створює комісію з питань правової реформи та ліквідує Раду з питань судової реформи

blin.mk.ua

Голова України Зеленський прийняв рішення про створення Комісії, яка б займалася питаннями правової реформи, а також про ліквідацію Ради з питань судової реформи та Конституційної комісії.

Так, лідер підкреслив, що згідно з Конституцією України, зокрема пункту 28 ч. 1 ст. 106, він постановив сформувати Комісію, до компетенції якої будуть входити питання правової реформи. При цьому, дана Комісія повинна здійснювати свою діяльність як дорадчий орган при Президентові. Основним її завданням має стати сприяння подальшому розвитку системи права в нашій країні на основі принципів Конституції про верховенство права, пріоритетність прав та свобод людини та громадянина з урахуванням всіх міжнародних зобов’язань, взятих на себе нашою державою.

blin.mk.ua

Відповідно до Указу, пріоритетними напрямками даного органу повинні стати підготовка та подання голові державі пропозицій, які пов’язані внесенням поправок до Конституції та законів.

Поряд з цим, Зеленський також доручив скасувати Раду, що займається питаннями судової реформи, а також Конституційну комісію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*