КиївПрайд — це дискримінація більшості та спонсорується з-за кордону

КиївПрайд — це дискримінація більшості та спонсорується з-за кордону

my.ua

Захід «КиївПрайд» спонсорується з-за кордону для нав’язування Україні іноземної позиції з питання ЛГБТ. Таку заяву зробив депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук.

В ефірі політичного ток-шоу «Протистояння», яке транслюється на телеканалі NewsOne, політик висловив своє обурення проведенням «КиївПрайду». За його словами, подібні заходи є формою дискримінації більшості громадян України, які не схвалюють Марші рівності.

Мосійчук висловив думку, що дані марші спонсоруються з інших країн. Він поставив питання, яку суму під виглядом закордонних грантів отримали особи, відповідальні за проведення «КиївПрайд».

my.ua

На цьому ж ток-шоу «КиївПрайд» розкритикував активіст Василь Апасов. За його словами, українців зараз цікавить питання економіки, тарифів і харчі. Слідом за Мосійчуком громадський діяч також дорікнув «КиївПрайд» в отриманні фінансування на гранти. Заходи цієї спрямованості він назвав проблематикою «ситих» держав.

Нагадаємо, що Мосійчук в спробі перешкодити Маршу рівності під назвою «КиївПрайд» подав відповідний позов до суду, однак зазнав поразки: захід відбудеться 23 червня в столиці України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*