Суд України зобов’язав ЦВК зареєструвати депутата-втікача

sud.ua

За рішенням столичного Шостого адмінсуду, Центрвиборчком зобов’язаний зареєструвати кандидатом в депутати Верховної Ради Олександра Онищенка, який в даний час знаходиться за кордоном.

Відповідно до судового рішення, Центральна виборча комісія зобов’язується провести реєстрацію Онищенко, який висувається до Верховної Ради наступного скликання від Соцпартії по одномандатному округу (номер 93).

«Апостроф» вийшов на зв’язок з політиком і його юристом Олегом Іщенком, однак жоден з них не підтвердив наявність цього рішення суду. При цьому побіжний нардеп зазначив, що, якщо відповідне рішення було прийнято, це підтверджує дозвіл на добровільну екстрадицію. Після цього він негайно відправляється в Україну, уточнив Онищенко.

Нагадаємо, що 15 червня Центральною виборчою комісією було відмовлено в реєстрації на поточних парламентських виборах Олександру Онищенко через те, що він не перебував в країні останні п’ять років.

sud.ua

Олександр Онищенко був народним депутатом сьомого («Партія регіонів») і восьмого («Воля народу») скликань. У 2016 році він виїхав за кордон після того, як його позбавили депутатської недоторканності та висунули проти нього кримінальні звинувачення.

Широкий резонанс отримали опубліковані ним аудіозаписи, на яких чути голос чоловіка, схожий на голос Петра Порошенка. Також Онищенко стверджує, що на цих аудіозаписах можна почути розмови інших українських політиків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*